HANSANET s.r.o., Keramická 35, 711 00 Ostrava-Hrušov, E-mail: info@hansanet.cz, Tel.: 607 802 746, 602 862 412, 592 750 337

Kdo jsme

HANSANET S.R.O. 

 

 ŘEMESLNÉ POTŘEBY NA INTERNETU   

 

     Od 20.8.2018 došlo k přestěhování výdejního skladu na novou adresu Štramberská ulice 515/45, Ostrava Vítkovice. Došlo i ke změnám telefonních kontaktů, v případě potřeby volejte 607 802 746. Za nezaviněné vzniklé potíže se zákazníkům omlouváme.

Společnost Hansanet s.r.o. byla založena před více jak 20 lety v roce 1999.  Hlavní aktivitou se postupně stal internetový obchod HANSANET – Řemeslné potřeby na Internetu, který patří k nejstarším v ČR a který jste právě navštívili.

Našimi zákazníky jsou především drobní podnikatelé, řemeslníci, stavebníci, firmy provozující služby i koneční spotřebitelé pak také zákazníci z celé České republiky, ale i ze sousedních zemí a také ostatních zemí Evropské unie.

Rozhodující prodej se neuskutečňuje přímo v „kamenných obchodech“, ale prostřednictvím internetového obchodu z výdejního skladu v Ostravě. Firma rovněž obchodně velmi úzce spolupracuje se špičkovými českými firmami. Tyto firmy se specializovaly, existují pod různými názvy a díky svým předchozím zkušenostem dosáhly ve svých specializovaných sortimentech špičkových výsledků, výrazný podíl na tuzemském trhu a nabízejí tedy komplexní nabídku zboží té nejvyšší kvality.

Díky tomuto zázemí, spolupráci s vysoce kvalifikovanými pracovníky a samozřejmé díky znalosti tuzemského trhu u nabízených komodit, dodává firma Hansanet s.r.o. prostřednictvím svého virtuálního obchodu pouze zboží nejvyšší kvality se zárukou. Na veškeré zboží odebrané soukromými osobami se vztahuje rovněž ustanovení občanského zákoníku o možnosti vrácení zboží do 14 dnů bez uvedení důvodu, v případě, že nedošlo k nevratné úpravě zboží dle přání zákazníka na základě závazné objednávky, dopravné zpět hradí odběratel. U obchodních firem je řešení případného sporu řešeno v souladu s obchodním zákonem.

Hlavní nabídku představují následující položky: pryže, rýhovaná guma, penízková guma, neopren, pryžové profily, mikroporézní těsnění, klingerit, těsnící šňůry, plexisklo, juta, plstě, pojený molitan, PUR pěna-neotan, koženka, nýty, sedlářské nitě, elektro izolanty - pertinax, textit, sklotextit, hadice PVC a gumové hadice, přírodní usně (kůže) a kožené šňůry, technické plsti (filc), čistící hadry a bavlna, silonové tyče, tvrzené PVC Medur, desky PP-polypropylen, desky PE - polyetylen, polyuretan - polytan, lana, motouzy, technický textil - slunečníkovina, nepromokavá tkanina PAD, filtrační tkanina FIRON, rouno vatelín, dále pak polyetylenové folie, teflonové tyče a desky, polyamidové tyče a desky, lojové ucpávky, skleněné a keramické tkaniny, masážní emulze apod.

S úctou a přáním příjemného nákupu

Ing.Petr Bartmann - jednatel společnosti Hansanet s.r.o.